Kom jij ons team versterken?

30 January 2024

3D karakter animatoren gezocht

We zijn op zoek naar animatoren om ons team te versterken. Kom daarom kennismaken met het leukste ontwerpbureau van Nederland. Terralemon heeft 20 jaar ervaring met storytelling en zendervormgeving en we werken voor klanten zoals TNO en de NPO.

Bij Terralemon werken we met een klein team en is het belangrijk dat je een project van begin tot einde zou kunnen oppakken. Uiteraard sta je er niet alleen voor. Samen met je collega ontwerpers en animatoren kun je jouw werk naar een steeds hoger niveau tillen.

Daarvoor zoeken we

  • Dienstverband 6-9 maanden (april-december) met kans op verlenging.
  • Deels thuiswerken en deels op locatie in Amsterdam (Keizersgracht).
  • 1 à 2 jaar ervaring
  • C4D en Redshift dikke plus

Meer informatie?
remco@terralemon.nl of dewi@terralemon.nl
020-6248300

Meer inspirerende cases